Groupama Sigorta Çorum

Şen Sigorta olarak Groupama Sigorta Acenteliği ile hizmetinizdeyiz.

Groupama Sigorta

1959 yılında T.C. Ziraat Bankası önderliğinde Başak Sigorta unvanı ile kuruldu. Thttp://www.sensigorta.com.tr/hakkimizda/groupama-sigorta-corum/.C. Ziraat Bankası’nın % 56.67’lik Başak Sigorta hissesi, 2006 yılında Avrupa’nın güçlü sigorta şirketlerinden Groupama tarafından satın alındı. Satın alınma sonrası Başak Groupama Sigorta ismiyle faaliyetlerine devam etti. 2008 yılında özelleştirme sonrası Grup bünyesine katılan Türkiye’nin köklü sigorta şirketlerinden Güven Sigorta ile birleşmesini tamamlayarak, 30 Eylül 2009 tarihinden itibaren Groupama Sigorta ünvanını aldı.Groupama Sigorta, İstanbul’daki Merkez, Kadıköy, Bakırköy Bölge Müdürlükleri ile Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Samsun ve Trabzon’daki Bölge Müdürlükleri ve Kıbrıs’taki Şube Müdürlüğü ile geniş acente ağına sahiptir.

VİZYONUMUZ

“Sigorta+Groupama farkı” ile Türkiye’nin en çok tercih edilen lider sigorta şirketi olmak.

MİSYONUMUZ

Yakınlık, Sorumluluk ve Dayanışma ilkelerimiz doğrultusunda; yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle pazara katma değer katarak, sigortacılıkta hizmet kalitesini yükseltmek,
Müşteri memnuniyetimizi en yüksek seviyeye taşımak amacıyla, iş ortaklarımıza en iyi şekilde destek vermek.
Kalite Politikamız
Groupama Sigorta’nın hedefi, Türkiye’nin en çok tercih edilen lider sigorta şirketi olmaktır.Bu hedefe Kalite Yönetim Sistemi’nin prensiplerini uygulayarak ulaşmayı planlamaktadır.
Bunun için;
Her zaman, müşteri memnuniyetini gözeterek standart sigortacılık hizmetlerinin ve anlayışının ötesinde bir hizmet sunacağız.
Müşterilerimizin bize duyduğu güven doğrultusunda hareket ederek, Groupama Sigorta’lı olmanın bir ayrıcalık olduğunu hissettireceğiz.
Takım olarak çalışma arkadaşlarımızı mutlu kılacak bir çalışma ortamı yaratma konusunda çaba gösterecek, sürekli öğrenecek ve bizlerden beklenen yetkinliklerimizi geliştireceğiz.
Acente ve iş ortaklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini sürekli izleyerek, çalışma yöntemlerimizi bu ihtiyaçları karşılayacak ve müşterilerimiz için sürekli katma değer yaratacak düzeye getireceğiz.
Yaptığımız her işin, geliştirdiğimiz her yöntemin daha iyisinin olabileceğini her zaman hatırlayarak, hiç bir koşulda kaliteden ödün vermeden Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştireceğiz