Hakkımızda

1974 yılından itibaren faaliyet gösteren şirketimiz, 1999 yılından günümüze Sigorta sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. 2006 yılında şirketimiz kurumsallaşarak, sigorta işlemlerini ŞEN MURAT SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. adı altında devam ettirmeye başlamıştır.

Müşterilerimize hep en doğru hizmeti sunmanın gayreti içinde olan firmamız, Anadolu Sigorta, Ak Sigorta, Türkiye Sigorta, Groupama Sigorta, Sompo Japan SigortaQuick Sigorta, Neova Sigorta, Gri Sigorta ve Fiba Emeklilik Sigorta acenteliklerini yapmaktadır. 2012 yılından itibaren Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası branşlarında da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Başarılarımızın arkasında, müşterilerimizin beklentilerini doğru zamanda, doğru ürünle karşılama, kendini yenileme, dürüstlükten ve kaliteden hiçbir zaman taviz vermeme gibi en temel değerler vardır.

Doğru ürünü, en uygun fiyatla müşterilerimizin hizmetine sunmakla, Şen Murat Sigorta Aracılık Hizm. Ltd. Şti. yıllar içerisinde haklı olarak bir müşteri potansiyeli sağlamıştır. Müşterilerimizin bu takdirinin devamını sağlamak en büyük hedefimizdir.